;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Portal


logo
Użytkownik: Hasło:
  O portalu


Zmainy w społeczności:
Ostatnio na forum:
Ostatnio na blogu:
Aktualnie na stronie
Gości (3)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 22 kwi 2018: 17:32
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
Prywatność
Polityka ochrony prywatności w Złotoryjskim portalu lokalnym
Redakcja portalu kładzie szczególny nacisk na zachowanie prywatności użytkowników portalu oraz ochronę danych osobowych powierzonych w trakcie korzystania z poszczególnych usług. Chcemy, by każdy użytkownik portalu miał do nas pełne zaufanie. Dlatego opracowany został ten dokument. Poniżej opisaliśmy sytuacje, w których korzystamy z danych użytkowników oraz sposoby ich zabezpieczeń.

Proces rejestracji
Redakcja portalu informuje, że zastrzega prawo do zapisu numeru IP komputera, z którego wysłano daną wypowiedź. Informacje te są chronione i będą wykorzystywane jedynie w szczególnych sytuacjach (np. złamanie prawa). Dane o numerach IP nie będą wykorzystywane w inny sposób niż podano.

Bezpieczeństwo
Hasła wpisywane podczas rejestracji użytkownika przechowywane są w bazie danych. Zastosowanie kodowania metodą md5 (jednokierunkowego) uniemożliwia ich odkodowania.

Opinie użytkowników
Redakcja portalu informuje, że zastrzega prawo do zapisu numeru IP komputera, z którego wysłano daną wypowiedź. Informacje te są chronione i będą wykorzystywane jedynie w szczegłlnych sytuacjach (np. złamanie prawa). Dane o numerach IP nie będą wykorzystywane w inny sposób niż podano.

Ogłoszenia
Redakcja portalu informuje, że zastrzega prawo do zapisu numeru IP komputera, z którego wysłano dane ogłoszenie. Informacje te są chronione i będą wykorzystywane jedynie w szczególnych sytuacjach (np. złamanie prawa). Dane o numerach IP nie będą wykorzystywane w inny sposób niż podano.


Statystyki
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do zapisu numeru IP, nazwy hosta, terminów wejścia na stronę i innych technicznych informacji służących do opracowywania statystycznych informacji o odwiedzinach portalu. Dane te zbierane są tylko i wyłącznie do celów statystycznych i marketingowych redakcji portalu.Słowniczek
Numer IP
Numer IP to unikalny numer komputera, który podłączony jest do internetu. Numer IP może być statyczny (stały dla danego komputera) lub dynamiczny (zmienny - np. przez połączenia modemowe).

Host
Nazwa komputera podłączonego do sieci, który posiada własny adres IP i należy do konkretnej domeny.

Cookie
"Cookies" to niewielkie pliki komputerowe, które zapisywane są na Twoim dysku twardym. Znajdują się w nich informacje, które pozwalają witrynie zidentyfikować Twoje preferencje.


W przypadku pytań i wątpliwości - prosimy o kontakt z redakcją portalu. Odpowiemy na każdy e-mail. Nasz adres: info@zlotoryja.info

Serwis prowadzi: admin
Ostatnia aktualizacja: środa 14 wrzesień 2011 - 19:42:41Wersja do druku   

P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf

Jakis tam film