Informacja: Zakoączenie sezonu OLAWS
(Kategoria: Sport)
Dodana przez: admin
środa 16 czerwiec 2004 - 00:01:00

11 czerwca odbyło się oficjalne podsumowanie i zakoączenie sezonu 2003/2004 Otwartej Ligi Amatorów Wieloboju Sportowego \"OLAWS\". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się na kortach tenisowych przy ul. M. Konopnickiej w Złotoryi.

Z 34 zgłoszonych do udziału w turnieju zawodników, wielobłj ukoączyło 22 najbardziej wytrwałych i zaangażowanych uczestników. Na uwagę zasługuje fakt, że był to bardzo trudny wielobłj i trzeba było wykazać się dużą wszechstronnością i wysoką sprawnością fizyczną. Zawodnicy musieli zmagać się z 15 dyscyplinami (wielobłj sprawnościowy, wielobłj siłowy, łyżwiarstwo, tenis stołowy, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, pływanie, bilard, ringo, kometka, bieg przełajowy, kajakarstwo, strzelectwo, lekka atletyka i tenis ziemny), z rywalami i wóasnymi słabościami. Każda dyscyplina była punktowana w zależności od zdobytego miejsca a suma wszystkich zdobytych punktów stanowiła o koącowej klasyfikacji zawodników.

powiększ

» Najlepszymi zawodnikami \"OLAWS\" w sezonie 2003/2004 okazali się:

1 miejsce
Henryk Florczak (Złotoryja)

2 miejsce
Tomasz Szpiter (Złotoryja)

3 miejsce
Adam Szewczak (Złotoryja)

» Najlepszymi zawodniczkami \"OLAWS\" w sezonie 2003/2004 okazały się:

1 miejsce
Anna Maksymiuk (Złotoryja)

2 miejsce
Agnieszka ćladewska (Złotoryja)

3 miejsce
Aneta wójcicka (Jerzmanice Zdrój)

Już we wrześniu rusza II edycja Otwartej Ligi Amatorów Wieloboju Sportowego \"OLAWS\". Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału i sportowego wspłłzawodnictwa.

Źródło:
OLAWS
Źródło: Złotoryjski Portal Internetowy
( http://zlotoryja.info/portal/informacje/_/?czytaj_wiecej.22 )