Informacja: Gimnazjum w ćwierzawie ponownie w telewizji
(Kategoria: Młodzież)
Dodana przez: admin
poniedziałek 21 czerwiec 2004 - 01:30:56

Uczniowie Gimnazjum w ćwierzawie uczestniczyli 15.06.2004r. w \"FINALE FINAŁ“W teleturnieju MOTORAMA\" we Wrocławiu. Teleturniej organizowany jest przez Telewizję Regionalną 3 Wrocław oraz Estradę Dolnośląską POLEST we Wrocławiu.

W tej edycji turnieju uczestniczyło 8 drużyn z następujących gimnazjów: Oleśnica nr 2, Pieąsk, Lubiatów, Piława Głrna, Krotoszyce, wóosieą, Jordanów ćląski oraz  ćwierzawa. Nasze Gimnazjum reprezentował Patryk Szkutnik.
Turniej odbywał się przy pięknej i słonecznej pogodzie na stadionie OSiR we Wrocławiu w obecności kilku kamer, które rejestrowały konkurencje.


Patryk i jego kibice (uczniowie Gimnazjum w ćwierzawie)

Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące zasad ruchu drogowego, musieli razem z opiekunem udzielić pierwszej pomocy na pozorantach, ustalić kolejność przejazdu przez skrzyżowanie specjalnie przygotowane i zademonstrowane przez Policję.


Patryk oraz p. Karol Koper - to nasi zawodnicy

Nasz reprezentant – Patryk świetnie radził sobie z wszystkimi konkurencjami. Brakowało mu tylko jednego punktu do prowadzącego do momentu, w którym nadszedł moment krytyczny. Był to slalom na rowerze, który należało przejechać w jak najkrótszym czasie. Oczywiście przejazd Patryka był najszybszy, ale za złe wykonanie jednej z przeszkłd Patryk otrzymał 2 sekundy karne, co w konsekwencji doprowadziło do straty 3 punktów w klasyfikacji ogłlnej. To zdarzenie spowodowało, że Patryk musiał walczyć w dogrywce o trzecie miejsce. I tu niestety źle odpowiedział na jedno z pytaą i ostatecznie zajął IV pozycję, co i tak jest ogromnym sukcesem dla Patryka i Gimnazjum w ćwierzawie.
 
 

Nagrody i upominki
 
Autor: Piotr MelnarowiczŹródło: Złotoryjski Portal Internetowy
( http://zlotoryja.info/portal/informacje/_/?czytaj_wiecej.28 )