;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy
 Alarm powietrzny - trening

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (25)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56
magdalenabogacz 04 sty 2018: 19:09
Magalena123 04 sty 2018: 19:07
JK 03 gru 2017: 18:39

Ostatnie logowania:
szwarc 18 lut 2018: 11:16
nowakm 17 lut 2018: 09:34
bgk 16 lut 2018: 14:13
zapraszam 14 lut 2018: 10:46
andrzej 14 lut 2018: 08:53

Mapa użytkowników
KLAPS wystartował Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Sport - 12 paź 2004: 00:11 - opini: 1 - dodał: admin
Kaczawska Liga Amatorskiej Piłki Siatkowej rozpoczęła sezon 2004/2005. W serii A prowadzi Baszta Złotoryja oraz Nadleśnictwo Złotoryja, w serii B LO Złotoryja oraz Sokłł Sokołowiec. W tym sezonie w obu seriach gra 13 drużyn.

Ruszyły walki zarówno na froncie wschodnim (wyższa płłka) jak i zachodnim (płłka niższa). Każda wojna przynosi ofiary... nie inaczej jest w Kaczawskiej Lidze Amatorskiej Piłki Siatkowej KLAPS. Ofiarami losu pierwszego rozdania zostali Starsi (porażka z Desperado 1-3). Niczego nie ujmując zwycięzcom, umówmy się, że mamy do czynienia z niespodzianką dużego kalibru. Niewypałami pierwszej kolejki zapewne są występy Starostwa i Absolwentów. Pierwsi kompletują jeszcze skład, drudzy na wakacjach.

Skuteczny Blitzkrieg zaprezentowali gracze Baszty i Nadleśnictwa. Notabene w kręgach zbliżonych do dyplomatycznych - drużyna Baszty jest uważana za bodaj najnudniejszą! Bo też ileż można się emocjonować permanentnymi zwycięstwami średniowiecznej budowli?

Na froncie zachodnim, zgodnie z trendy wiatrem poprawności politycznej kobiety biją facetów. Kompletny upadek cywilizacji zachodniej jest coraz bliżej. Żeąski debiutant w lidze Kaczawianki Kaczawskie rozniosły w proch kaprali z Kalos Kagathos. Do dziś mam w uszach buączuczne kobiece okrzyki, że wywalczą awans do serie A bez baraży!

Gimnazjaliści ze Złotoryi płki co strzelają ślepakami i jedyne co potrafią, to dodawać sobie otuchy okrzykiem przed meczem którego treść zarumieniłaby lumpa spod budki z piwem! Miejmy nadzieję, że parę w okrzyk w next meczach przełożą w skuteczne ataki, bloki, zagrywki etc.

Sokłł niczym F16 bombarduje bezbronne cele i płki co wygląda to jak skomasowane naloty dywanowe. Trzydowora bez kompleksów mimo odważnej nazwy, kompletuje punkty. Jak wyjaśnił jeden z graczy tej nietuzinkowej ekipy - Nie interesuje nas gra piękna dla oka, interesuje nas awans.

RESO wzmocnione, wkrótce powinno zaskoczyć na dźwięki i rytmy Victorii i Chwały.

Zawodnicy LO są miłym zaskoczeniem, przewodzą w tabeli frontu zachodniego i nadają rytm wojnie siatkarsko-siatkarskiej pod flagą kaczawską;-)

To tyle, zaczyna się kolejny tydzieą... życzę Wam aby Wasze składy były wolne od Grzegorzów Rasiaków a dobre wyniki przyjdą same! Hough!

Tekst: KLAPS

Więcej na temat KLASPA:

 Strona na sezon 2004/2005


 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter

Komentarze:
Anecia - 13 paź 2004: 12:48 - Odpowiedz
\"drużyna Baszty jest uważana za bodaj najnudniejszą! Bo też ileż można się emocjonować permanentnymi zwycięstwami średniowiecznej budowli\"
że co
przepraszam, ale jestem chyba zbyt ograniczony, żeby to zczaić. Nudna to znaczy najrówniej grająca drużyna or something

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf