;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy
 Alarm powietrzny - trening

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (25)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56
magdalenabogacz 04 sty 2018: 19:09
Magalena123 04 sty 2018: 19:07
JK 03 gru 2017: 18:39

Ostatnie logowania:
szwarc 18 lut 2018: 11:16
nowakm 17 lut 2018: 09:34
bgk 16 lut 2018: 14:13
zapraszam 14 lut 2018: 10:46
andrzej 14 lut 2018: 08:53

Mapa użytkowników
Rowerowy Dzieą Dziecka Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Sport - 02 cze 2004: 00:00 - opini: 2 - dodał: admin
Cały wtorek pogoda była piękna, świeciło słoące. Już po godzinie 15 na znakach drogowych zaczęły pojawiać się dzieci z rodzicami. Część na wyścig, część z pewnością do znakowania rowerów czy egzaminu na kartę rowerową.

Razem z nami w organizacji Rowerowego Dnia Dziecka brała również udział Komenda Powiatowa Policji, pomagał też Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji.
Wszystko popsuła jednak pogoda - po 16-ej zaczęło się chmurzyć, zaczęło naprawdę mocno padać, grzmieć  - wystraszyło to najmłodszych zawodników, część zrezygnowała ze startu. Dla tych, którzy zostali, panie z ZOKiR-u zorganizowały gry i zabawy. Był to wstęp do zawodów kolarskich. Mimo padającego (na szczęście coraz mniej obficie) deszczu na starcie stawały różne grupy zawodników. Frekwencja była niezbyt wysoka, ale ci, który zostali, byli naprawdę zadowoleni – dla najlepszych były medale, dyplomy, a dla wszystkich uczestników upominki.

Najbardziej oczekiwanym momentem było oczywiście losowanie roweru, ufundowanego przez firmę Kross. Nie znaleziono żadnej sierotki, więc rękę do pojemnika z losami wóożył mały chłopiec. Po chwili wyciągnął kartkę z nazwiskiem szczęśliwcy – okazało się, że wylosował samego siebie. Oczywiście nad losowaniem czuwała komisja i widzowie – nie było mowy o żadnym oszustwie, po prostu Dawid Pawlukiewicz miał tego dnia naprawdę dużo szczęścia. Do roweru otrzymał też polisę ubezpieczeniową, ufundowaną przez oddział PZU w Złotoryi.
- Impreza mimo niesprzyjającej aury się udała, na pewno zostanie na stałe wpisana do naszego klubowego kalendarza imprez - mówi prezes klubu Grzegorz Wybraniec. Szkoda tylko, że na Dzieą Dziecka w Złotoryi została zorganizowana tylko jedna impreza – czyżby inne organizacje i stowarzyszenia (których w mieście jest kilkadziesiąt) zapomniały o dzieciach?

Dziękujemy firmie Kross i jej przedstawicielowi – Piotrowi Mosiorowi, przedstawicielstwu PZU w Złotoryi, Piotrowi Worwągowi, Waldemarowi Wręczyckiemu, Zbigniewowi Gruszczyąskiemu, Krzysztofowi Frankowskiemu. Duże podziękowania również dla Zlotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji, Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, Urzędu Miasta, Powiatowego Urzędu Pracy.

Tekst i zdjęcia: Kasjan Staronka
www.baszta.cxt.pl


 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter

Komentarze:
sweety - 14 cze 2004: 02:54 - Odpowiedz
O jakiej sierotce była tu mowa Jak niby dziecko \"sierotka\" miałaby się okazać sierotką - po okazaniu dowodu tożsamości
ZIL - 14 cze 2004: 14:47 - Odpowiedz
Nie, tylko taka sierotka w cudzysłowie - do losowania. Czepiasz się szczegółów - tak jak czasem ja

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf