;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy
 Alarm powietrzny - trening

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (36)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
JK 03 gru 2017: 18:39
Uzi 01 gru 2017: 22:46
babara 17 lis 2017: 09:33
witkaa 04 paź 2017: 14:38
zapraszam 02 paź 2017: 21:34

Ostatnie logowania:
Biuro Nierucho.. 11 gru 2017: 14:24
andrzej 11 gru 2017: 11:05
zapraszam 07 gru 2017: 13:48
marcino 07 gru 2017: 12:51
donet 05 gru 2017: 07:27

Mapa użytkowników
Hala terminowo Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Sport - 08 lip 2004: 03:55 - opini: 1 - dodał: admin
W ustalonym wcześniej terminie dobiegła koąca budowa hali sportowej przy ul. Wilczej w Złotoryi. W Legnicy powstanie hala sportowa na miarę XXI wieku.

Wykonawca obiektu przyjmują kolejne komisje, które dokonują odbiorów, oraz poprawia się ostatnie niedoróbki, które zdarzają się na każdej budowie. Koącowy odbiłr może nastąpić dopiero po uzyskaniu pozytywnych opinii Paąstwowej Inspekcji Pracy, sanepidu, straży pożarnej i ochrony środowiska. Spodziewany jest on w połowie lipca. W czasie wakacji Urząd Miejski ogłosi przetargi na wyposażenie hali, bowiem z funduszy przeznaczonych na budowę udało się wygospodarować pieniądze na trybuny i tablicę wyników. Pozostałe wyposażenie trzeba dokupić. Niestety inwestor nie przewidział tych wydatków na początku budowy. Potrzebne są jeszcze: wyposażenie sportowe i wyposażenie szatni, ławki, piłki, kosze oraz trybuny rozsuwane. Nie ma sprzętu do siłowni ani wyposażenia biur dla sędziów, lekarza i pracowników administracji obiektu.


Termin realizacji: 2001-2003

Tymczasem nowoczesna hala sportowa na miarę XXI wieku powstanie w Legnicy. Gotowy jest już bowiem projekt przebudowy starych sal w Zespole Szkłł Samochodowych przy ul. Słubickiej. Obok obiektu powstaną też dwa nowe boiska. Na jednym z nich miłośnicy sportu będą mogli pograć w siatkówkę, piłkę ręczną czy koszykówkę. Nie zabraknie też miejsca dla fanów tenisa i osłb uprawiających lekkoatletykę. Swoje siły będzie można sprawdzić m.in. w biegu na 100 metrów oraz w skoku w dal czy wzwyż. Jeśli prace rozpoczną i zakoączą się zgodnie z planem - legniczanie będą mogli korzystać z nowoczesnej hali sportowej już za rok.

A w co My będziemy mogli pograć na hali?

Czy będziemy mogli pograć?

Źródło: Radio Plus Legnica oraz

Autor: (i)


 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter

Komentarze:
kub-aaa - 16 lip 2004: 10:32 - Odpowiedz
I po co nam to było

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf