;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (4)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 21 kwi 2018: 13:01
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
Zapraszamy na szkolenie "Kraina Wygasłych Wulkanów – to trzeba zobaczyć" Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Turystyka - 17 paź 2012: 00:17 - opini: 0 - dodał: Bartosz Jeziorski

Jeśli mieszkasz na terenie Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie, chcesz poznać wyjątkowe dziedzictwo Gór i Pogórza Kaczawskiego, weź udział w kolejnym z cyklu szkoleń dla lokalnych liderów i animatorów turystyki w regionie pn. "Cudze chwalicie, swego nie znacie" – w szkoleniu objazdowym pn. "Kraina Wygasłych Wulkanów – to trzeba zobaczyć". Szkolenie kierowane jest w szczególności do osób pracujących w usługach okołoturystycznych. Celem niniejszego szkolenia jest zapoznanie uczestników z historią i zasobami regionu, nazywanego "Krainą Wygasłych Wulkanów", w kontekście budowania atrakcyjnej oferty turystycznej oraz promocji Gór i Pogórza Kaczawskiego. Szkolenie ma podpowiedzieć osobom szukającym pomysłów na turystyczne wykorzystanie zasobów regionu, jak budować ofertę dla turystów, jak wykorzystywać wiedzę historyczną oraz przyrodniczą, aby odbiorcy naszych usług atrakcyjnie i efektywnie spędzili czas w naszym regionie.W programie szkolenia, które poprowadzi Pan Edward Wiśniewski, zaplanowany jest objazd miejsc najbardziej charakterystycznych i atrakcyjnych dla Krainy Wygasłych Wulkanów – miejsc, które ukazują trzy okresy wulkanizmu na tym obszarze. Będą to m.in.: Rezerwat Nad Groblą, Góra Wielisławka i Wielkie Organy Wielisławskie, Ostrzyca Proboszczowicka oraz inne ważne ślady historii na Szlaku Wygasłych Wulkanów.

Termin – 27 października 2012 r. (sobota)
Miejsce i czas zbiórki – Jawor godz. 8.00 rano (parking przy markecie Lidl, ul. Kuziennicza /Słowackiego)
Planowany czas powrotudo miejsca zbiórki – godz. 16.00-17.00
W ramach szkolenia zapewniamy:transport z miejsca zbiórki, przewodnika oraz obiad na zakończenie wyprawy.
Prosimy uczestników o zabranie ze sobą: odpowiedniego obuwia i ubioru do chodzenia po górach, termosu z ciepłą herbatą oraz kanapek na czas wycieki.

Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego dodnia 22 października 2012 r. - fax. 76-872-87-18 lub e-mail: agnieszka.lgd (małpa) onet.pl  lub na adres pocztowy Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”, 59-407 Mściwojów 45a. Ilość miejsc ograniczona.

Informujemy, że organizator nie ponosi kosztów dojazdu do miejsca zbiórki oraz kosztów ubezpieczenia poszczególnych uczestników.

W przypadku złych warunków atmosferycznych zastrzegamy sobie możliwość przełożenia terminu szkolenia, kontaktując się telefonicznie z uczestnikami na dzień przed wyprawą.

Szkolenie zorganizowane przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”  ze środków Unii Europejskiej z EFRROW w ramach umowy przyznania pomocy na działanie 4.3.1 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” objętego PROW na lata 2007-2013, Oś 4 Leader


 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf