;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (8)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 21 kwi 2018: 13:01
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
Policyjna Akcja "Znicz 2013r" - podsumowanie Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Kronika policyjna - 14 lis 2013: 23:44 - opini: 0 - dodał: Bartosz Jeziorski

(zlotoryja.policja.gov.pl) W okresie od 31 października do 4 listopada 2013 roku złotoryjscy policjanci przeprowadzili akcję „Znicz 2013”, która miała na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach dojazdowych do nekropolii znajdujących się w naszym powiecie, a także zapewnienie bezpieczeństwa osobom odwiedzającym groby swoich bliskich.W działaniach brało udział 52 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, którzy skontrolowali 164 pojazdy. Kierowcy, którzy w rażący sposób naruszyli przepisy drogowe zostali ukarani mandatami karnymi. Zostało zatrzymanych kilkanaście dowodów rejestracyjnych. W najbardziej newralgicznych punktach dojazdowych do cmentarzy policjanci Ruchu Drogowego ręcznie kierowali ruchem.

W ciągu czterech dni działań na terenie naszego powiatu odnotowano tylko 3 kolizje drogowe, jednak nie wszyscy kierujący, pomimo licznych apeli oraz akcji informacyjnych, pamiętali żeby wsiadać za kierownicę trzeźwym. W trakcie akcji „Znicz 2013” zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców, z czego dwóch posiadało w organizmie powyżej 0,5 promila alkoholu.

Podsumowując: okres Wszystkich Świętych w powiecie złotoryjskim upłynął spokojnie i bezpiecznie. Pamiętajmy jednak, że choć okres ten dobiegł końca to w dalszym ciągu będąc na terenie cmentarzy pomyślmy o swoim bezpieczeństwie, a także o swoim mieniu. Nie zostawiajmy na ławkach bez opieki torebek, saszetek czy telefonów komórkowych, które mogą w łatwy sposób stać się łupem złodziei. Pamiętajmy też o sprawdzeniu czy pojazd, którym przybyliśmy na cmentarz pozostawiliśmy zamknięty.

Oficer prasowy KPP Złotoryja
mł. asp. Wojciech Bogusławski

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf