;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (8)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 21 kwi 2018: 13:01
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
Kobieta rzuca kawałkami szkła na jezdnię Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Kronika policyjna - 20 gru 2013: 12:44 - opini: 0 - dodał: Bartosz Jeziorski
policja_logo.jpg11 grudnia o godziny 18:40 Dyżurny KPP Złotoryja został poinformowany, że w jednym z mieszkań przy ulicy Solnej w Złotoryi mieszkająca tam kobieta powybijała szyby w oknach i rzuca kawałkami szkła na jezdnię. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie, zastali powybijane okna oraz szkło na jezdni.
Z mieszkania zajmowanego przez kobietę dochodziły jej krzyki oraz dźwięk tłuczonego szkła. Drzwi do mieszkania były zamknięte a na wezwania do ich otworzenia kobieta reagowała w sposób agresywny. Interweniujący policjanci wielokrotnie wzywali kobietę do zachowania zgodnego z prawem i zaprzestania rzucania szkła na jezdnie ale kobieta nie reagowała.

Z przeprowadzanych wśród sąsiadów ustaleń wynikało, że kobieta ta nie pierwszy raz zachowywała się w podobny sposób stwarzając zagrożenie dla zdrowia i życia swojego oraz innych osób. Na miejsce wezwano Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe, zadecydowano o siłowym wejściu do mieszkania przez drzwi wejściowe wyłamując w nich zamek.

Po wejściu do mieszkania zastano kobietę, która w sposób agresywny zareagowała na wchodzących do mieszkania funkcjonariuszy, próbując ich bić rękoma oraz kopać. Została ona obezwładniona i ze względu na to iż ustalono, że leczy się ona psychiatrycznie, została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi. Mieszkanie zostało zabezpieczone przez pracownika RPK.

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf