;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (8)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 21 kwi 2018: 13:01
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
Przeholowali Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Kronika policyjna - 24 gru 2013: 10:38 - opini: 0 - dodał: Bartosz Jeziorski

thumb_20131224_03.jpgW sobotnie popołudnie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi został powiadomiony o dziwnym przypadku holowania pojazdu w miejscowości Grodziec. Z relacji świadka wynikało, że podczas holowania samochodu osobowego holującym zerwała się linka i prawdopodobnie chcą porzucić ciągnięty pojazd przy drodze w zaroślach.
Policjanci zastali na miejscu holowany pojazd, który był w całości uszkodzony, posiadał porozbijane szyby i lampy przednie, tylnych lamp nie posiadał wcale, wewnątrz samochodu znajdował się tylko fotel kierowcy, pozostałych foteli nie było.

Policjanci rozpytali znajdującego się w pobliżu kierowcę holowanego samochodu o przebieg zdarzenia. Okazało się, że mężczyźni chcieli zaciągnąć samochód do pobliskiego skupu złomu z myślą o jego sprzedaży. W trakcie zarwała im się linka i drugi z mężczyzn pojechał po nową oraz po dokumenty pojazdu.

Podczas rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego intensywną woń alkoholu i postanowili zbadać jego trzeźwość. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że mężczyzna ten posiada ponad 1 promil alkoholu w organizmie, policjanci ustalili również, że nie posiada on uprawnień do kierowania.

20131224_03.jpg

W czasie kiedy policjanci prowadzili czynności, na miejsce dojechał drugi z pojazdów biorących wcześniej udział w holowaniu. Jak się okazało jego kierowca również znajdował się pod wpływem alkoholu, przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad 0,5 promila alkoholu.

Po wykonaniu czynności mężczyzn zwolniono a pojazdy zostały przekazane właścicielowi.

Mężczyźni biorący udział w zdarzeniu odpowiedzą za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, a jeden z nich dodatkowo za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień za co grozi kara grzywny.


 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf