;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (4)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 21 kwi 2018: 13:01
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
Kronika policyjna Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Kronika policyjna - 24 lut 2014: 20:20 - opini: 1 - dodał: Bartosz Jeziorski

policja_kronika.jpgMieszkaniec Złotoryi miał przy sobie 0,76 grama marihuany, zatrzymano włamywacza z Wilkowa, podczas kontroli drogowej we wsi Grodziec odzyskano telefon komórkowy pochodzący z kradzieży, we wsi Kwiatów nieznany  sprawca z terenu posesji dokonał kradzieży 4 kół aluminiowych wraz z oponami, mieszkanka Złotoryi została oszukana na jednym z portali aukcyjnych przy zakupie 100 szt. perfum, ...

ZŁOTORYJA - Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Złotoryi, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany w ilości 0,76 grama. Sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie.

WILKÓW - Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23 – letniego mężczyznę, który włamał się do jednej z piwnic w Wilkowie. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Utracone w wyniku kradzieży mienie odzyskano w całości.

GRODZIEC - Policjanci Rewiru Dzielnicowych w Zagrodnie podczas kontroli drogowej ujawnili, że kierujący pojazdem posiada telefon komórkowy pochodzący z kradzieży. Telefon zatrzymano i zabezpieczono do prowadzonego postępowania.

KWIATÓW - Nieustalony sprawca z terenu posesji dokonał kradzieży 4 kół aluminiowych wraz z oponami. Ponadto uszkodził zamek pokrywy bagażnika w innym pojeździe powodując straty w wysokości 600 zł.

JERZMANICE - ZDRÓJ - Nieustalony sprawca z terenu zakładu dokonał kradzieży wentylatora nadmuchowego suszarni do zboża oraz kabla czterożyłowego w ilości 40 metrów. Ponadto uszkodził drzwi wejściowe do pomieszczenia gospodarczego. Wartość strat 6.500 złotych.

ZŁOTORYJA - Mieszkanka Złotoryi powiadomiła o dokonanym na jej szkodę oszustwie internetowym. Na portalu ogłoszeniowym zamówiła perfumy w ilości 100 szt., w zamian otrzymała paczkę z zawartością starych książek i opakowań po płytach CD  za które zapłaciła ponad 600 złotych.

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter

Komentarze:
Maestro - 28 lut 2014: 21:13 - Odpowiedz
PS.
Policja przypomina nosić przy sobie wagę !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf