;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (9)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 21 kwi 2018: 13:01
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
Pierwszy Dzień Wiosny - policja przestrzega Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Kronika policyjna - 19 mar 2014: 15:06 - opini: 0 - dodał: Bartosz Jeziorski

policja_logo.jpgPierwszy Dzień Wiosny od wielu lat jest obchodzony przez młodzież jako "Dzień Wagarowicza".  W tym dniu większość szkół w naszym powiecie organizuje różnego rodzaju atrakcje dla swoich uczniów, takie jak: wspólne ogniska, wyjścia do kina czy zawody sportowe. Jednak od wielu lat pierwszy dzień wiosny jest określany jako Dzień Wagarowicza i wówczas część młodzieży zamiast korzystać z organizowanych przez szkoły zajęć woli wagarować "na własną rękę".  Z tego też powodu w pierwszy dzień wiosny na terenie powiatu złotoryjskiego pojawi się większa ilość patroli policyjnych. Policjanci będą skrupulatnie sprawdzać miejsca, w których mogą przebywać uczniowie. Ich zadaniem będzie zapobieganie wybrykom chuligańskim, spożywaniu alkoholu, zażywaniu narkotyków oraz niszczeniu mienia.W celu uniknięcia zdarzeń z nietrzeźwymi nieletnimi, apelujemy do sprzedawców aby przestrzegali przepisów Ustawy o Wychowaniu w trzeźwości i nie sprzedawali alkoholu nieletnim. Sprzedaż alkoholu nieletnim jest przestępstwem zagrożonym grzywną a właścicielowi może zostać cofnięta koncesja na sprzedaż alkoholu.

Nieletni, którzy naruszą porządek muszą liczyć się z konsekwencjami takimi jak powiadomienie szkoły i rodziców a w przypadkach popełnienia czynu karalnego w stosunku do nich wszczęte zostanie postępowanie, które finał będzie miało w Sądzie dla Nieletnich.

Wszystkim uczestnikom powitania wiosny, życzymy rozsądku i miłej zabawy.

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf