;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (1)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
andrzej 18 maj 2018: 08:57
punia 17 maj 2018: 00:59
Biuro Nierucho.. 16 maj 2018: 12:05
nowakm 15 maj 2018: 12:14
bgk 08 maj 2018: 17:34

Mapa użytkowników
Trenuj pod wulkanem. Biegaj z Burmistrzem Złotoryi. Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Sport - 15 kwi 2016: 13:33 - opini: 0 - dodał: Redakcja

thumb_2016041501.jpgTrenuj pod wulkanem. Biegaj z Burmistrzem Złotoryi. 10-tygodniowy plan treningowy przed biegiem wulkanów. Startujesz w biegach? Trenujesz sam dla siebie? A może większość wolnego czasu spędzasz przed telewizorem? Program wspólnych treningów, który właśnie uruchamiamy, dedykowany jest dla wszystkich. Dla bardziej doświadczonych – w celu poprawy jakości treningu obwodowego i biegowego lub crosfitowego; dla początkujących jest okazją do wyjścia z domu, aby w dobrym towarzystwie rozpocząć przygodę z aktywnością ruchową. Całość przedsięwzięcia jest po to, aby przygotować was do startu w biegu wulkanów. Lecz nie jest to wymóg konieczny. Naszą nadrzędną sprawą jest integracja osób związanych z aktywnością sportową, w szczególności biegaczy złotoryjskich. Patronat nad całością przejął Burmistrz Miasta Złotoryi – Robert Pawłowski. Dodatkowo zapowiedział czynny udział w treningach.Zajęcia odbywać się będą 3 razy w tygodniu. Prowadzić je będą licencjonowani instruktorzy z liderem Mikołajem Tarnowskim oraz Żanetą Szaratą i Oleksandrą Lykhobytską (Saszą). Sylwetki ich przedstawiamy poniżej. Oni przeprowadzą was przez świat nowoczesnych metod treningowych.
Zaczynamy 19 kwietnia br. spotkaniem organizacyjnym na hali Tęcza o godz. 19:00 przy ul. Wilczej 43 w Złotoryi.
Zajęcia odbywać będą się w następującym schemacie:
Wtorek – godz: 19.30 – hala Tęcza. Rozpoczynamy biegiem w trzech grupach przez ok. 20 minut. Następnie Żaneta Szarata poprowadzi trening fitnesu w sali treningowej na 1 piętrze.
Czwartek – godz.: 17:30 – boisko lekkoatletyczne przy ul. Lubelskiej, trening biegowy z elementami techniki biegu. Prowadzi Oleksandra Lykhobytska.
Sobota – godz. 16.00 – „zielona sala” za LO w Złotoryi. Trening biegowy z elementami crosfitu – prowadzi Mikołaj Tarnowski.
Zajęcia trwać będą od 70 do 90 minut.
Treningi są odpłatne i wynoszą jednorazowo na cały cykl 120 zł. Opłata w całości przeznaczona jest na zakup bluzy sportowej z logiem wydarzenia oraz na wodę i odżywki oraz ubezpieczenie dla uczestników.
Jeśli nie jesteś pewien, przyjdź i sprawdź. Pierwszy tydzień bez zobowiązań. Po pierwszym tygodniu można złożyć deklarację.
Regulamin treningów dostępny jest TUTAJ.
2016041501.jpg
źródło: biegwulkanow.pl

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf