;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (5)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24
zapraszam 14 kwi 2018: 19:01
tosiek09 12 kwi 2018: 23:15

Mapa użytkowników
"ICE" może uratować życie! Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Policja - 27 kwi 2016: 11:24 - opini: 0 - dodał: Redakcja

thumb_2016042704.pngSkrót ICE jest znany przez ratowników na całym świecie i może uratować życie. W razie potrzeby pozwala na uzyskanie tak istotnych informacji o poszkodowanym jak grupa krwi, przyjmowane leki, choroby, czy inne, istotne problemy ze zdrowiem. Skrót ICE (In Case of Emergency) oznacza "w nagłym wypadku". Jest to międzynarodowy skrót  informujący do kogo w razie potrzeby powinni zadzwonić ratownicy. W sytuacji wypadku czy innego zagrożenia nasi bliscy często nie wiedzą, co się wydarzyło i gdzie się znajdujemy.W dowodzie osobistym czy innych dokumentach, które nosimy w portfelu rzadko mamy zapisane najważniejsze numery kontaktowe. Jednym z nośników takich informacji może być plastikowa, trwała karta, na której można zapisać 3 numery telefonów do najbliższych nam osób. Inną metodą jest korzystanie ze specjalnych aplikacji dla telefonów komórkowych, bądź wpisanie w książce telefonicznej skrótu "ICE" przed danym kontaktem, np. ICE Mama. Jeśli jest kilka takich osób, wpisujemy je pod hasłami "ICE1", "ICE2", itd.

Pamiętajmy, że w razie wypadku każda minuta ma ogromne znaczenie dla naszego życia. Skrót "ICE" w telefonie lub noszenie specjalnej karty umożliwia błyskawiczne skontaktowanie się z osobą, która udzieli ratownikom niezbędnych informacji na nasz temat, dlatego zachęcamy do korzystania z tego typu rozwiązań!

Więcej na ten temat oraz informacje w jaki sposób nabyć kartę "ICE" znajdują się TUTAJ.
źródło: KPP Złotoryja

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf