;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (5)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24
zapraszam 14 kwi 2018: 19:01
tosiek09 12 kwi 2018: 23:15

Mapa użytkowników
Policjanci odzyskali skradzione auto - zatrzymano trzy osoby – w tym poszukiwanego z narkotykami. Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Policja - 17 maj 2016: 10:53 - opini: 0 - dodał: Redakcja

thumb_2016051705.pngDolnośląscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn oraz kobietę podejrzanych o dokonanie kradzieży pojazdu i posiadanie narkotyków. Zatrzymany 28 latek przy, którym ujawniono narkotyki był poszukiwany. Drugi z mężczyzn poruszał się skradzionym pojazdem na lewych tablicach rejestracyjnych. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje teraz sąd. Przypomnijmy, że za tego typu czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 13 maja br. policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji w Jeleniej Górze wykonując czynności służbowe na terenie miasta Złotoryi w pojeździe marki BMW, którego kierującą była kobieta zauważyli poszukiwanego mężczyznę.W tym samym miejscu policjanci dostrzegli pojazd marki Mercedes, którego kierujący rozmawiał z parą siedzącą w BMW. Po chwili pojazdy te odjechały w kierunku Legnicy.

Policjanci ruszyli za poszukiwanym i zatrzymali pojazd marki BMW w okolicach prywatnej posesji (na terenie Gminy Złotoryja) w którym znajdowała się 31 letnia kobieta mieszkanka powiatu zgorzeleckiego oraz wcześniej widziany kierowca Mercedesa 20 letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. W związku z podejrzeniem, że poszukiwany mężczyzna, który był widziany w samochodzie marki BMW może przebywać na terenie posesji przy wsparciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi dokonano przeszukania terenu przyległego posesji. W wyniku podjętych działań, zatrzymany został poszukiwany 28 letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego, ukrywający się w krzakach przy którym policjanci ujawnili narkotyki.

Funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę, którą umieszczono w policyjnym areszcie. W toku prowadzonych czynności przez funkcjonariuszy pionu kryminalnego KPP w Złotoryi ustalono, że pojazd marki Mercedes został skradziony przez zatrzymanego 20 latka tego samego dnia około godziny 04:00 na terenie miasta Środy Śląskiej.

Zatrzymani odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Przypominamy, że za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Złotoryja
mł. asp. Iwona Król-Szymajda

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf