;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (2)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
rankitpl 24 kwi 2018: 23:03
bgk 19 kwi 2018: 15:36
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24

Mapa użytkowników
"Ona nie chce spać" Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Kultura - 18 maj 2016: 09:43 - opini: 0 - dodał: Redakcja

thumb_2016051803.jpg28 maja (sobota) o godz. 15:00 w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbędzie się odbędzie się spektakl "Ona nie chce spać" na podstawie wiersza Jerzego Harasymowicza "Bajka o królewnie, co spać nie chciała". Tekst- Jerzy Harasymowicz i Zosia Kondys; Scenografia- Bruno Kalinowski; Kostiumy- Maria Gawlik. OBSADA: Król- Paweł Markowski; Królewna- Ala Markowska, Maja Kondys, Karolina Mąkowska; Koty- Franek Doskocz, Kacper Borawski, Marcin Peters; Marszałek Dworu- Jan Węgrzyn; Dworzanie- Bożena Gmerek, Marta Markowska, Maria Gawlik, Jarek Jańta, Zosia Kondys, Marysia Podolecka. Scenariusz i reżyseria- Jolanta Zarębska.


Łączymy Pokolenia – Teatr dla Trzech Pokoleń.

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji prowadzi Teatr Trzech Pokoleń. Zajęcia z plastyki ruchem, wyobraźni, kultury słowa, dykcji i interpretacji tekstów literackich.

Do uczestnictwa w projekcie zaproszone zostały dzieci, dziadkowie, rodzice i wnuki, a także osoby samotne, które chciały nawiązać nowe przyjaźnie i spędzić ciekawie czas w towarzystwie grupy wielopokoleniowej. Nie jest wymagane żadne przygotowanie teatralne, liczy się chęć do wspólnego działania.

Pomysłodawczynią warsztatów teatralnych, łączących trzy pokolenia jest Jolanta Zarębska, polonistka z Liceum Ogólnokształcącego w Złotoryi. Bardzo chce pokazać ludziom, że teatr to nie jest ciężki obowiązek, ale bardzo fajna zabawa, która pomaga uzewnętrzniać siebie, wyrażać siebie słowem i gestem.

Na zajęcia przyjść może każdy, bez względu na to, czy posiada już jakieś umiejętności gry aktorskiej czy nie. Spotkania odbywają w każdy czwartek o godz. 16.00 i są bezpłatne.
2016051803.jpg

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf