;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (5)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24
zapraszam 14 kwi 2018: 19:01
tosiek09 12 kwi 2018: 23:15

Mapa użytkowników
W trakcie kontroli drogowej policjanci ujawnili kradziony silnik Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Policja - 25 maj 2016: 11:29 - opini: 0 - dodał: Redakcja

thumb_2016052508.png(KPP Złotoryja) Policjanci ruchu drogowego w trakcie kontroli pojazdu marki Opel ujawnili pochodzący z kradzieży silnik łodzi motorowej. Ponadto kierujący nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu a jego zachowanie wzbudziło podejrzenie u policjantów, że prawdopodobnie prowadził auto pod wpływem narkotyków. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. 20 maja br. kilka minut przed godziną 09:00 policjanci złotoryjskiej drogówki na terenie gminy Złotoryja zatrzymali do kontroli pojazd marki opel. Policjanci zauważyli, że na ich widok obaj mężczyźni znajdujący się w aucie byli wyraźnie poddenerwowani. Funkcjonariusze sprawdzili kierującego oraz pasażera w policyjnych systemach. Jak się okazało kierujący nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.To jednak nie jedyny powód jakim przejmowali się mężczyźni, ponieważ policjanci ujawnili w samochodzie, którym się poruszali pochodzący z kradzieży silnik łodzi motorowej. Jak ustalono do jego kradzieży doszło w okresie od 10 do 20 maja br. na terenie powiatu legnickiego a wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę 1 tysiąca złotych.

Ponadto z uwagi na nienaturalne zachowanie 25 letniego kierowcy opla, mieszkańca powiatu legnickiego, pobrano do badania jego krew celem zbadania czy mężczyzna ten, nie prowadził pojazdu będąc pod wpływem narkotyków.

Funkcjonariusze zatrzymali obu mężczyzn, których osadzono w policyjnym areszcie. Pasażerem pojazdu był 21 letni mieszkaniec gminy Złotoryja. Mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Przypominamy, że za dokonanie kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP Złotoryja
mł. asp. Iwona Król-Szymajda

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf