;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (4)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
andrzej 19 kwi 2018: 09:18
szwarc 16 kwi 2018: 20:13
gisia 16 kwi 2018: 10:24
zapraszam 14 kwi 2018: 19:01
tosiek09 12 kwi 2018: 23:15

Mapa użytkowników
Podejrzani o kradzież samochodu zatrzymani po pościgu – policjanci odzyskali auto Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Policja - 10 cze 2016: 10:14 - opini: 0 - dodał: Redakcja

thumb_2016061001.pngNawet 12 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyznom, zatrzymanym po pościgu przez policjantów z powiatów legnickiego i złotoryjskiego. Mężczyźni jechali skradzionym kilka godzin wcześniej samochodem i nie zatrzymali się do kontroli drogowej. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły, że podejrzani pobili właściciela i skradli mu auto, bo nie chciał im kupić piwa. Za swój czyn odpowiedzą teraz przed sądem. Do zdarzenia doszło w nocy na terenie powiatu legnickiego. Policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy.Kierujący nim mężczyzna jednak gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać drogą w kierunku Legnicy. Funkcjonariusze drogą radiową powiadomili o sytuacji policjantów z Legnicy i wspólnie zatrzymali pojazd przy wjeździe do miasta.

W samochodzie znajdowali się dwaj mężczyźni, którzy zostali zatrzymani. Jeden z nich to 40-letni mieszkaniec Legnicy, drugi to 37-latek z Bolesławca. Obaj byli już wcześniej zatrzymywani przez policję za kradzieże.

Ustalenia policjantów potwierdziły, że auto zostało skradzione kilka godzin wcześniej w Legnicy. Sprawcy obserwowali właściciela pojazdu i próbowali namówić go, aby kupił im piwo. Kiedy odmówił, został uderzony w twarz przez jednego z napastników, a drugi w tym czasie zabrał mu z kieszeni kartę kredytową oraz kluczyk do samochodu. Następnie mężczyźni ukradli samochód i pojechali nim w stronę Złotoryi. Kiedy zobaczyli policyjny patrol, który chce ich zatrzymać, zaczęli uciekać.

Dalsze czynności w tej sprawie realizowane przez funkcjonariuszy doprowadziły do ujawnienia w mieszkaniu 40-latka radioodtwarzaczy oraz nawigacji samochodowych pochodzących z kradzieży. Za swoje czyny mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem. Grozić im może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

kom. Kamil Rynkiewicz
Źródło: KPP w Legnicy, KPP w Złotoryi

 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf