;

https://www.facebook.com/PLAYZlotoryja

Informacje


logo
Użytkownik: Hasło:
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5625
  Informacje
Kategorie informacji:

Przeczytaj także

 Honorata i pokroju
 Alicja z odzysku
 Więcej wiary w dniu dzisiejsz
 Silny wiatr
 Dzień Życzliwości 2016'
 Uwaga! Zmiana organizacji ruch
 Zbiórka karmy w ROSSMANN
 Charytatywny Festyn dla Laury
 Msza z modlitwą o uzdrowienie
 Dzielnicowi uratowali mężczy

Ostatnie komentarze
Zmainy w społeczności:
Aktualnie na stronie
Gości (1)
Zarejestrowani (0):

Nowi użytkownicy:
Egeon 26 mar 2018: 12:25
Peronia 26 mar 2018: 12:22
Wojtek1211 27 lut 2018: 21:43
Mszczepaski 01 lut 2018: 14:06
nowakm 22 sty 2018: 17:56

Ostatnie logowania:
szwarc 21 maj 2018: 06:42
andrzej 18 maj 2018: 08:57
punia 17 maj 2018: 00:59
Biuro Nierucho.. 16 maj 2018: 12:05
nowakm 15 maj 2018: 12:14

Mapa użytkowników
Mozaiki na chodnikach Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Kultura - 09 mar 2006: 09:32 - opini: 4 - dodał: admin
Już wkrótce plac Niepodległości zmieni swoje oblicze. Zostanie poddany gruntownej modernizacji.

Plac Niepodległości przez lata nie był remontowany. To jedyne miejsce w centrum miasta, gdzie jeszcze straszą stare, mocno zniszczone betonowe płyty chodnikowe. Już niedługo ma to się jednak zmienić. Urząd Miejski za wóasne środki wyremontuje całą nawierzchnię placu. Wykonawca prac już jest wyłoniony, czeka tylko aż warunki pogodowe pozwolą na rozpoczęcie remontu.
Modernizację placu podzielono na 2 etapy. W pierwszym wykonawca zajmie się chodnikami i skwerami zielonymi od frontu kościoła NNMP, w drugim wyremontowana zostanie pozostała część miejskiego skweru.
Chodniki na placu zostaną wyłożone kostką granitową w trzech kolorach – czarnym, szarym i czerwonym. Zostanie ona ułożona w taki sposłb, by stworzyć kolorową mozaikę.
Wymienione będą także elementy zielone. Zniszczona trawa zostanie zamieniona na nowe świeże trawniki. Ratusz uzupełni także nasadzenia – na placu pojawią się ozdobne i kwitnące krzewy oraz drzewa.
Dodatkowo na Niepodległości pojawią się jeszcze dekoracyjne elementy małej architektury. Nasadzenia zabezpieczą ozdobne osłony, a przy ścieżkach pojawią się nowe ławki i kosze na śmieci.
Zakoączenie prac planowane jest na pierwszą połowę kwietnia, jednak z uwagi na nieodpuszczającą w tym roku zimę remont może potrwać nieco dłużej niż to pierwotnie planowano.

źródło: Gazeta Złotoryjska


 Linki sponsorowane: 
Facebook MySpace Buzz Twitter

Komentarze:
Stokjota - 09 mar 2006: 16:51 - Odpowiedz
Trzeba zrobic coś z tymi psami bo az wstyd kiedy przechodzi sie obok koscioła a tam w okoł pomnika niepodległości walają sie psie odchody.
Marian - 09 mar 2006: 21:01 - Odpowiedz
Psy i odchody to błachy problem. Rozwiążą go Azjaci, którzy zalewają świat, niedługo także nasz kraj
Niunia14 - 11 mar 2006: 21:26 - Odpowiedz
a byłes mikrus w legnicy tam nie ma trwaników tylko pola minowe, chodnik to mozaika blota i odchodów
Stokjota - 12 mar 2006: 17:25 - Odpowiedz
to nie znaczy ze u nas ma byc to samo. przechodzac placem kolo koscioła o 7 rano zawsze widze sfore palentajacych sie psów jest ich 5 czasem wiecej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii , ale ich autorzy. Użytkownik zamieszczający dane (informacje, zdjęcia, grafiki, komentarze) naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich może ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Użytkownik, który udostępnił jakiekolwiek dane w Portalu oświadcza, że zamieszczone dane w serwisie nie spowoduje naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich. Złotoryjski Portal Internetowy Zlotoryja.INFO może, w ramach obowiązującego prawa, przekazać uprawnionym organom na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pozostające w jego posiadaniu dane identyfikacyjne Użytkowników naruszających prawo. Wszelkie komentarze naruszające te zasady będą wyłączane a konta Użytkowników je naruszające będą blokowane.

Jeżeli chcesz dodać swoją opinie, musisz się zalogować.


P      O      R      T      A      L      E            P      A      R      T      N      E      R      S      K      I      E

           

Nowości  |  Zespół  |  Współpraca  |  Prywatność  |  Prawa autorskie  |  Patronat medialny  |  O portalu  |  Kontakt  |  Reklama
Kontakt z nami we wszystkich sprawach: info@zlotoryja.info
rss1.0 rss2.0 rdf